KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14885298

nr 1488 5298

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Fält vid by. Akvarell, bildmått: 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 33x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 september 2022
kl 19:59:34

30/8 03:32:56 1      Vinnande bud